Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

PREDANÉ: Priestranný 3 izbový byt - Pezinok, Sever
3-izbový byt | Pezinok


p. Viktória: Rada by som poďakovala pani Cillerovej za veľmi profesionálny a zároveň ľudský prístup, z ktorého bolo zrejmé, že sa nesnaží nehnuteľnosť len čím skôr predať, ale má naozaj záujem, aby boli obe strany spokojné a aby sme my, ako kupujúci, boli o kúpe naozaj presvedčení. Previedla nás celým procesom od prvej obhliadky až po prepis energií, vždy všetko jasne vysvetlila a odkomunikovala, neviem, ako by sme kúpu nášho prvého bytu zvládli bez nej. Naozaj ďakujeme.
PREDANÉ: Priestranný zrekonštruovaný 3.izbový byt, Pezinok, 1.Mája
3-izbový byt | Pezinok

Barbora B.: Realitná kancelária DESIRE REAL efektívne zrealizovala predaj nehnuteľnosti v pôvodne neriešiteľných podmienkach. Pani M. Cillerová osobne vyrokovala nielen podmienky transakcií, no takmer v úlohe mediátorky dohodla aj okolnosti predaja. Pôvodná hypotéka vzájomne nekomunikujúcich spolumajiteľov sa nakoniec prefinancovala podnikateľským úverom kupujúceho. Zvlášť oceňujem praktické poradenstvo a veľmi ľudský prístup. Dávam im 5z5 hviezdičiek !!! ĎAKUJEM !


Richard K.: Profesionálny a zároveň ľudský prístup. Po celý čas mali pevne v rukách kontrakt, kde vystupovalo niekoľko predávajúcich a dve banky so špecifickými požiadavkami. Promtne reakovali na nové skutočnosti a všetkým zúčastneným poskytovali maximálne možný komfort. Vrelo odporúčam!