Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

Referencie

Rodinný dom v tichej lokalite, Selice
Rodinný dom | Selice

Vojtech K.: Profesionálny prístup a ľudské jednanie, ochota pomôcť. Nemali sme žiaden problém pri sprostredkovaní nehnuteľnosti a zároveň sme nemali vôbec pocit, že niekde nastanú problémy. Všetko sa riešilo pokojne, realitná kancelária vyriešila všetky potrebné dokumenty a veci okolo predaja. V každom prípade firmu DESIRE REAL s.r.o. odporúčam a určite využijem jej služby aj v budúcnosti, ak to bude potrebné a odporučím ju aj ostatným známym.


✅ PREDANÉ: Priestranný zrekonštruovaný 3.izbový byt, Pezinok, 1.Mája
3-izbový byt | Pezinok

Barbora B.: Realitná kancelária DESIRE REAL efektívne zrealizovala predaj nehnuteľnosti v pôvodne neriešiteľných podmienkach. Pani M. Cillerová osobne vyrokovala nielen podmienky transakcií, no takmer v úlohe mediátorky dohodla aj okolnosti predaja. Pôvodná hypotéka vzájomne nekomunikujúcich spolumajiteľov sa nakoniec prefinancovala podnikateľským úverom kupujúceho. Zvlášť oceňujem praktické poradenstvo a veľmi ľudský prístup. Dávam im 5z5 hviezdičiek !!! ĎAKUJEM !


Richard K.: Profesionálny a zároveň ľudský prístup. Po celý čas mali pevne v rukách kontrakt, kde vystupovalo niekoľko predávajúcich a dve banky so špecifickými požiadavkami. Promtne reakovali na nové skutočnosti a všetkým zúčastneným poskytovali maximálne možný komfort. Vrelo odporúčam!
Útulný rodinný dom v centre Pezinka
Rodinný dom | Pezinok


p. Martina K: Kúpa nášho domu v Pezinku rozhodne nebola jednoduchá, ako ani rodinná situácia predávajúceho, ktorá značne komplikovala a predlžovala celý kúpno-predajný proces. Pani Váleková, realitná maklérka zastupujúca predávajúceho však s nadhľadom a pokojom zvládla zmenežovať každé stretnutie s predávajúcich a jeho rodinou. Vždy diplomaticky a asertívne zvládla viesť rozhovory a nás ako kupujúcich nezaťahovať do existujúcich svárov. Pri všetkých administratívnych záležitostiach a požiadavkách či už našich alebo zo strany banky alebo úradov nám pomáhala a vychádzala v ústrety. Všetky nezrovnalosti vybavila sama, bez našej prítomnosti a len nás informovala o novinkách a priebehu procesu. Počas tých mesiacov sa z nás stali kamarátky a dodnes sa na ňu s dôverou môžem obrátiť, vždy rada poradí a pomôže. Je zodpovedná a rozhodne má rada poriadok vo svojich veciach, čo je v prípade kúpy a predaja nehnuteľností veľmi podstatná vlastnosť makléra.
Rodinný dom v tichom prostredí
Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji

p. Zuzana J.: Zo službami realitnej maklérky pani Katarínky Válekovej, ktorá mi predávala dom v Ivanke pri Dunaji v neštandardných podmienkach, som bola veľmi spokojná, nakoľko predala môj dom za 3 dni po uverejnení na webe. Oceňujem vysoko profesionálny prístup, promptné a flexibilné riešenie mojej situácie, vybavovanie na úradoch. Starostlivosť počas celej doby spolupráce a aj po nej. Určite odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu.


Pozemky - bytová výstavba | Častá

p. Andrea P.: Keď predávať nehnuteľnosť ... tak jedine s Katkou Válekovou Na začiatku som si ani nevedela predstaviť čo to všetko obnáša a potom sa už nestačila diviť. Som rada, že som natrafila na Katku, ktorá všetko ,ale doslova všetko vybavila a predaj domčeka dotiahla do úspešného konca. Je neuveriteľne milá, sympatická, vždy usmiata, ochotná poradiť a hlavne je to profesionálka vo svojej práci. Vidno, že ju jej práca baví. Som rada, že som ju stretla vo svojom živote ... Ešte raz Katka...jedno veľké ĎAKUJEM