Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Právny servis

Právny servis je veľmi dôležitým krokom v procese predaja, alebo kúpy nehnuteľnosti. Naše právne služby nám dodáva renomovaná Advokátska kancelária so špecializáciou na realitné právo. Je to teda tá skupina právnikov, ktorá svoju činnosť vykonáva v súlade s živnostenským oprávnením. Vedeli ste, že firemný právnik (nie advokát) môže vypracovať iba interné zmluvy?

Ak kupujete nehnuteľnosti za státisíce euro, tak načo riskovať! Zmluvy na internete môžu slúžiť ako šablóna pre právne zdatných ľudí. Sú totiž všeobecné. Treba zvážiť zákon, podľa ktorého bude zmluva vypracovaná. Je potrebné zvážiť povinné ustanovenia, doplňujúce ustanovenia a dohody zmluvných strán, ktoré nie sú špecifikované zákonom. Trúfate si na to? Ak nie, právne služby sprostredkujeme aj samopredajcom, ktorý chcú bezpečne previesť alebo nadobudnúť nehnuteľnosť.