Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O spoločnosti

Sme malá spoločnosť rodinného charakteru, zaoberajúca sa kompletnými realitnými službami. Na trhu pôsobíme od roku 2013. Sídlo spoločnosti sa nachádza v malebnom mestečku Pezinok. Pôsobíme v lokálnom prostredí Bratislavského kraja so špecializáciou na Pezinok a blízke okolie. Znalosť trhu je podstatná pre našu činnosť.

Naše služby vykonávajú certifikovaný makléri. Poskytujeme služby NAJVYŠŠEJ KVALITY. Sme členmi Realitnej únie Slovenskej republiky a Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, kde sa pravidelne vzdelávame. Ctíme a riadime sa etickým kódexom. Nejde nám o kvantity obchodov, ale úroveň Vašej spokojnosti a komplexné pokrytie služieb na jednom mieste.

Áno, radi uprednostníme výhradné zastúpenie. Keď vy sa spoľahnete na nás. Iba na jedného partnera.  Prevedieme Vás obchodom, bez toho aby sme Vás zbytočne zaťažovali.  Je to totiž naša práca a my vieme presne čo máme robiť. Stačí sa na začiatku dohodnúť na jasných pravidlách spolupráce a rozsahu poskytnutých služieb. Šetríte svoj čas a venujte sa svojej práci, rodine alebo koníčkom. Sme tu pre Vás. Pozrite si ponuku našich služieb, našich profesionálnych maklérov a oslovte nás!

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!