Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Homestaging

Služba Homestagingu znamená profesionálna dizajnérska príprava nehnuteľnosti pred predajom.

CHCETE ABY SA KUPUJÚCI IHNEĎ ZAMILOVALI DO VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI?

Tak v tom prípade máme pre Vás Homestaging alebo dizajnérsku prípravu nehnuteľnosti na predaj/ prenájom. Tak ako je samozrejmé, že pred predajom auta sa o neho postaráte (umyjete, povysávate interiér, opravíte drobné nedostatky), tak aj u nehnuteľnosti by malo platiť to isté pravidlo. Vašu nehnuteľnosť je potrebné upraviť tak, aby medzi kupujúcim a Vami vzniklo to nádherné puto   

"Láska na prvý pohľad"

Homestaging je služba interiérového dizajnéra "Homestagera", ktorý zatraktívni Vašu nehnuteľnosť za účelom rýchleho a úspešného predaja alebo prenájmu a následnej profesionálnej prezentácie na realitnom trhu. Cieľom homestagingu je za malé finančné náklady, pri jednoduchej úprave prvkov interiéru a exteriéru vytvoriť priestor, ktorý je pocitovo vzdušný, čistý a príťažlivý.

Rovnako, ako sme to urobili pre nášho klienta: Andrej B., Piešťany


Max. spokojnosť so službami DESIRE REAL. P. Cillerová pripravila byt na prenájom (prerobili "študentskú kuticu" na byt) a postarali sa o solídnych záujemcov. Vrelo odporúčam a teším sa čoskoro opäť. Ďakujem.

 Realizácia: homestaging a prenájom.

Je jedno aký máte nábytok, či je nový, alebo starý. Nezáleží na farbe na stene.

Dôležitý je pocit z priestoru. Dôležité je, aby si nehnuteľnosť zamilovali takú, akou je!


V prípade častí nehnuteľností, ktoré vyžadujú radikálnu úpravu, navrhujeme stavebné resp. stolárske práce za minimálne náklady. Poskytované služby nesmerujú k rekonštrukciám a nákladným prerábkam nehnuteľností. Podstatou je úprava nehnuteľnosti za relatívne malé  peniaze, čím sa zvýši atraktivita a cena nehnuteľnosti.  

Cieľom homestagingu je šetriť prípadne zarobiť Vám peniaze a nie minúť nákladnými úpravami !!!


V rámci Homestagingu Vám ponúkame:

 • úpravu bytov a rodinných domov pri predaji
 • úpravu bytov a rodinných domov pri prenájme alebo nájme
 • úpravu vzorových bytov
 • úpravu administratívnych a komerčných priestoroch pri predaji alebo prenájme
 • úpravu exteriérov

Kedy by ste mali využiť naše služby?

 • Chcete predať Vašu nehnuteľnosť a ešte ste nenadviazali spoluprácu s realitnou kanceláriou a neviete ako nato?
 • Premýšľate o tom, ako predajom Vašej nehnuteľnosti získate čo najvyšší zisk?
 • Je Vaša nehnuteľnosť už nejakú dobu v ponuke na realitnom trhu, ale stále ste nenašli vhodného záujemcu, alebo sa ich hlási až primálo?  Nie sú ochotní záujemci zaplatiť Vami požadovanú cenu za nehnuteľnosť, pretože sa im zdá neprimeraná cena voči stavu nehnuteľnosti?
 • Chcete svoju nehnuteľnosť predaj rýchlo a nechcete podstatne znižovať cenu?
 • Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu a v čo najrýchlejšom čase?
 • Potrebujete zatraktívniť exteriér nehnuteľnosti, aby ste prilákali čo najviac záujemcov alebo zákazníkov?
 • Ohrozuje Váš prenájom množstvo voľných administratívnych a komerčných priestorov v okolí a vy potrebujete prenajať nehnuteľnosti rýchlo?

V tom prípade sme tu pre Vás!
Realizácia Homestagingu zvýši atraktivitu Vašej nehnuteľnosti pre potenciálnych záujemcov a uľahčí jeho predaj/prenájom.

Aký je postup pri využití služieb homestagera?

1. Vstupná konzultácia

Začiatok našej spolupráce začína vždy vstupnou konzultáciou. Jej hlavným cieľom je reálne posúdenie stavu nehnuteľnosti, vytvorenie technickej dokumentácie a fotodokumentácie reálneho stavu. Zistíme potreby klienta, finančný rozpočet a vyberieme stratégiu oslovenia klienta.

Druhá časť vstupnej konzultácie prebieha v ateliéri homestagera, ktorý na základe získaných podkladov zvolí vhodnú stratégiu úprav, vypracuje  časový harmonogram, pracovný postup prác  a finančný rozpočet úprav. Súčasťou konzultácie bude aj posúdenie ceny po úpravách, čím predídete nepríjemnostiam pri zbytočnom nadhodnotení, alebo podhodnotení Vašej nehnuteľnosti.

2. Realizácia

Druhá etapa - Realizácia úprav prebieha na základe podkladov Vstupnej konzultácie.  Poskytujeme tri možnosti realizácie:

 • Realizácia majiteľom nehnuteľnosti
 • Realizácia na kľúč vykonaná homestagerom
 • Realizácia zmiešaná (majiteľ, homestager, iné firmy)

Rešpektujeme voľbu Vami zvolenej možnosti realizácie.

3. Finálna úprava homestagerom a Fotenie

Posledným krokom je Finálna úprava nehnuteľnosti homestagerom, ktorý doladí nehnuteľnosť do atraktívneho vzhľadu. Súčasťou tejto etapy je aj profesionálne fotenie nehnuteľnosti a návrh popisu nehnuteľnosti za účelom umiestnenia na webe.

Nech sa páči, nahliadnite do našej fotogalérie Homestagingu.