Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Audit

Ponúkame Vám novú službu „Audit nehnuteľnosti“.

Chcete vedieť, čo všetko vlastníte? Alebo sa v rámci pripravovaného dedičského konania, či rozvodového konania chcete mať dokonalý prehľad o vašich nehnuteľnostiach? Tak práve k tomu viete využiť našu službu Audit nehnuteľností. 

V druhom rade je cieľom tejto služby porovnať skutkový stav so stavom právnym, zapísaným v katastri nehnuteľnosti. Mnohokrát sa stane, že zdedíte nehnuteľnosť napr. rodinný dom po rodičoch, avšak mnohokrát prejde dedičským konaním iba dom a pozabúda sa na hospodárske budovy, garáže, či iné stavby alebo príslušenstvo.  V snahe znížiť správny poplatok z dedičstva sa práve dediči dopúšťajú tejto veľkej chyby a nezosúladia právny stav nehnuteľnosti.

O nejaký čas sa rozhodnú nehnuteľnosť predať alebo darovať svojim deťom, ktoré si chcú na nehnuteľnosť vybaviť financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru. Až vtedy si uvedomia chybu, ktorú spravili. Avšak NESKORO!  Samozrejme, že vieme klientovi aj v takejto situácií pomôcť, ale tento proces je časovo náročnejší a stojí nemalé finančné prostriedky.

Chcete sa vyhnúť tejto situácií? Príďte k nám sa poradiť. A ak ste sa už náhodou ocitli v tej situácií, príďte sa poradiť tiež!