Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Skladové priestory 258 m2, Cajlanská ulica, Pezinok

Interné ID: 240003B
Ulica: Cajlanská
Mestská časť: Cajla
Obec: Pezinok
Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklad
900 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom SKLADOVÉ PRIESTORY o veľkosti 258 m2 v mestskej časti Cajla. Areál je umiestnený v lokalite medzi rodinnými domami a preto je vhodný na skladovanie, tichá výrobná prevádzka, ako telocvičňa, a podobne. Možnosť parkovania 3 áut

Hlavný sklad s výškou 4m má výmeru 204 m2. Príslušenstvom skladu sú 3 menšie miestnosti (kancelaria 16 m2, sklad 9m2, šatňa-sklad 13m2, vstupná chodba 16 m2, toaleta 1 m2, spolu o výmere 46m2. V suteréne budovy sa nachádza miestnosť o veľkosti 52m2. Do suterénu vedie okrem schodov aj pásový dopravník na prepravu tovaru. Suterén je vhodný na uskladnenie tovaru, pneumatík a podobne. Má zabudovanú vzduchotechniku na odvetrávanie.  

Objekt má plastové okná, pvc podlahy alebo dlažba, vstup na bezpečnostný zámok.  Je napojený na všetky IS: voda, kanalizácia, el. energia (220 a 380V) a plyn. Areál je uzatvorený zo všetkých strán, vstup cez el. posuvnú bránu, celý dvor má spevnené plochy z betónu a zámkovej dlažby a je vhodný na parkovanie áut. Objekt prešiel celkovou rekonštrukciou (výmena el. rozvodov a osvetlenia, nová strecha, zateplenie budovy, odizolovanie budovy proti vlhkosti spodnej vody). 
 

CENA A PLATOBNÉ PODMIENKY:
Nájomné za skladový priestor: 4 Eur/m2/mesiac, celkom 900 Eur/mesiac
+Nájomné za parkovacie státie: 25 Eur/ ks
+Záloha na energie vo výške 100 -150 Eur/mes (voda, el. energia, plyn, vykurovanie kancelárie).
Pri podpise zmluvy je nutné zložiť kauciu vo výške 1x mesačné nájomné.
Prenajímateľ nie je plátcom DPH.

Neváhajte a kontaktujte už dnes nášho makléra a dohodnite si termín obhliadky, prípadne si vyžiadajte viac informácií!

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
258 m2
Podlahová plocha:
258 m2
Stav:
úplne prerobený
Počet izieb:
5
Energetický certifikát:
žiadne
Energetická náročnosť budovy:
Klasické materiály
Typ budovy:
panelová stavba
Pivnica:
áno
Sklad:
áno
Celková plocha:
258 m2
Pivnica plocha:
52 m2
Počet pivníc:
1
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Vykurovanie - centrálne:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

 

Som majiteľkou realitných kancelárií, certifikovaná realitná maklérka, odborná školiteľka a mentorka v jednej osobe.

Svoju prvú realitnú kanceláriu DESIRE REAL s.r.o. som založila už v roku 2013. Od roku 2018 som sa stala aj majiteľkou DESIRE REALITY s.r.o., ktorá sa zaoberá aj predajom nehnuteľnosti v Rakúskom pohraničí. 

Školiteľka, auditorka a mentorka

Od roku mája 2023 som sa stala školiteľkou Realitnej únie Slovenskej republiky, kde pravidelne prednášam a učím iných realitných maklérov získavať lepšie vedomosti v oblasti nájmu. Taktiež sa zameriavam na vzdelávanie účastníkov konaní realitných procesov, či sa jedná o prenajímateľov alebo predávajúcich, či kupujúcich. Svojim klientom ponúkam dlhoročné znalosti a skúsenosti v špecifických realitných oblastiach ako je audit nehnuteľností, oceňovanie nehnuteľností alebo vylepšenie interných procesov spoločností zameraných na realitnú činnosť alebo správu nehnuteľností. Vediem a vzdelávam začínajúcich i skúsených realitných maklérov.

Certifikovaná realitná maklérka

  • 2013   Osvedčenie realitnej činnosti som získala už v roku 2013 prostredníctvom Realitnej únie SR.
  • 2018   Dosiahla som kariérny titul RSc., čo je najvyššie vzdelanie v realitnej oblasti, akreditované Ministerstvom školstva SR.
  • 2021   Získala som LICENCIU vydanú Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska a zároveň som získala Atestácia CEPI (European Association of Real Estate Proffessions).
  • 2023   Získala som osvedčenie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR o Profesijnej kvalifikácií 

Mojím mottom je: Keď sa túžba stane realitou! A vy sa nasťahujte do svojho vysnívaného bytu, či domu. Keď túžite predať svoju nehnuteľnosť bezpečne a bezstarostne. Pretože za všetkým je spokojnosť ľudí. Ľudí, ktorí ma odporučia  ďalej, lebo svojou prácou som si získala vaše srdcia. Mnohí z mojich klientov sú teraz mojimi priateľmi. A naopak,  mnohí moji priatelia sú mojimi klientami. Dôverujú mi, lebo ma poznajú. Vedia ako pracujem. Aj vy ma môžete spoznať. Stačí ma osloviť. Teším sa na stretnutie s Vami.

 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti