Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

✅ PRENAJATÉ: Komerčné priestory vhodné ako kancelárie, predajňa, sklad

Interné ID: 230022
Ulica: Moyzesová
Obec: Pezinok
Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Priestory
Typ: Prenájom
Typ priestoru: Iné komerčné priestory
Iné:
400 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom komerčný priestor o výmere 33,4 m2 vhodný na viaceré účely ako sklad, kancelárie, obchodná prevádzka alebo priestor na poskytnutie služieb. Priestor na nachádza v širšom centre  Pezinka na Moyzesovej ulici, neďaleko zdravotného strediska, alebo železničnej stanice.

Priestor je súčasťou rodinného domu a má vlastný vchod, zabezpečený železnou mrežou. Skladá z dvoch miestmosti, WC a sprchy. V jednej z miestnosti je kuchynská linka vybavená spotrebičmi (el. varná doska, chladnička, drez s batériou a el. prietokový ohrievač vody). Iné vybavenie: klimatizácia, práčka, drevené eurookná, podlaha dlažby, oddelené WC, sprchový kút. Vykurovanie je spoločné pre celý objekt. TÚV je zabezpečená vlastným elektrickým kotlom. 

Cena 400,-€ / mesiac (nájom, vykurovanie, voda SV a TÚV) + elektrická energia podľa spotreby (vlastný merač). 

Zábezpeka: 2 mesačná, vratná.

Nehnuteľnosť je ihneď k dispozícií. 

Ak Vás priestor zaujal, neváhajte nás kontaktovať. Teší sa na Vás: Mária Cillerová RSc. , +421905881936, cillerova@desire.sk

© Text, fotografie sú autorským dielom a majetkom našej realitnej kancelárie.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
34 m2
Úžitková plocha:
34 m2
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230V
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

 

Som majiteľkou realitných kancelárií, certifikovaná realitná maklérka, odborná školiteľka a mentorka v jednej osobe.

Svoju prvú realitnú kanceláriu DESIRE REAL s.r.o. som založila už v roku 2013. Od roku 2018 som sa stala aj majiteľkou DESIRE REALITY s.r.o., ktorá sa zaoberá aj predajom nehnuteľnosti v Rakúskom pohraničí. 

Školiteľka, auditorka a mentorka

Od roku mája 2023 som sa stala školiteľkou Realitnej únie Slovenskej republiky, kde pravidelne prednášam a učím iných realitných maklérov získavať lepšie vedomosti v oblasti nájmu. Taktiež sa zameriavam na vzdelávanie účastníkov konaní realitných procesov, či sa jedná o prenajímateľov alebo predávajúcich, či kupujúcich. Svojim klientom ponúkam dlhoročné znalosti a skúsenosti v špecifických realitných oblastiach ako je audit nehnuteľností, oceňovanie nehnuteľností alebo vylepšenie interných procesov spoločností zameraných na realitnú činnosť alebo správu nehnuteľností. Vediem a vzdelávam začínajúcich i skúsených realitných maklérov.

Certifikovaná realitná maklérka

  • 2013   Osvedčenie realitnej činnosti som získala už v roku 2013 prostredníctvom Realitnej únie SR.
  • 2018   Dosiahla som kariérny titul RSc., čo je najvyššie vzdelanie v realitnej oblasti, akreditované Ministerstvom školstva SR.
  • 2021   Získala som LICENCIU vydanú Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska a zároveň som získala Atestácia CEPI (European Association of Real Estate Proffessions).
  • 2023   Získala som osvedčenie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR o Profesijnej kvalifikácií 

Mojím mottom je: Keď sa túžba stane realitou! A vy sa nasťahujte do svojho vysnívaného bytu, či domu. Keď túžite predať svoju nehnuteľnosť bezpečne a bezstarostne. Pretože za všetkým je spokojnosť ľudí. Ľudí, ktorí ma odporučia  ďalej, lebo svojou prácou som si získala vaše srdcia. Mnohí z mojich klientov sú teraz mojimi priateľmi. A naopak,  mnohí moji priatelia sú mojimi klientami. Dôverujú mi, lebo ma poznajú. Vedia ako pracujem. Aj vy ma môžete spoznať. Stačí ma osloviť. Teším sa na stretnutie s Vami.

 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti