Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Ing. Katarína Váleková

Ing. Katarína Váleková

Realitný maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • rusr
  • sora

 

Začínala som ako finančný poradca v stavebnej sporiteľni v r. 2001, kde som často riešila aj stavebné úvery. Pri tom som nehnuteľnosti videla len v papierovej podobe. Prácou pre jednu finančnú inštitúciu som nemala k dispozícii všetky produkty, ktoré klient potreboval. Keď prišla ponuka spolupracovať s maklérskou spoločnosťou, využila som ju a rozšírila svoje možnosti a kvalifikáciu ďalším vzdelávaním.

Stále som videla nehnuteľnosti len na papieri, ale už som sa pohrávala s myšlienkou pracovať aj v tejto oblasti, keďže financovanie kúpy s tým veľmi úzko súvisí. V roku 2007 som začala spolupracovať s realitnou kanceláriou a riešila som financovanie klientov pri kúpe nehnuteľnosti. Krátko na to som sa stala aj realitnou maklérkou. Pôsobím v lokalite Bratislava, Pezinok, Senec a okolie; som členkou Realitnej únie Slovenskej republiky.

Predaj, kúpa či prenájom je pre každého citlivá téma, preto sú profesionalita, osobný prístup, dôvera, korektnosť mojim štandardom. Práca s ľuďmi je zaujímavá a náročná zároveň. A práve preto ma to baví. Noví ľudia, nové výzvy, nové riešenia, nové úspechy. Keďže kombinujem prácu realitného makléra s finančným sprostredkovaním, poskytujem mojim klientom kompletné služby. Pre nich je potom priebeh celého procesu predaja, kúpy a prenájmu bezstarostný a bezpečný. Najväčšie ocenenie mojej práce je spokojný klient a jeho odporučenie. Staňte sa aj vy jedným z mojich spokojných klientov! 

 

Kontaktujte ma

Moje referencie

Útulný rodinný dom v centre Pezinka
Rodinný dom | Pezinok


p. Martina K: Kúpa nášho domu v Pezinku rozhodne nebola jednoduchá, ako ani rodinná situácia predávajúceho, ktorá značne komplikovala a predlžovala celý kúpno-predajný proces. Pani Váleková, realitná maklérka zastupujúca predávajúceho však s nadhľadom a pokojom zvládla zmenežovať každé stretnutie s predávajúcich a jeho rodinou. Vždy diplomaticky a asertívne zvládla viesť rozhovory a nás ako kupujúcich nezaťahovať do existujúcich svárov. Pri všetkých administratívnych záležitostiach a požiadavkách či už našich alebo zo strany banky alebo úradov nám pomáhala a vychádzala v ústrety. Všetky nezrovnalosti vybavila sama, bez našej prítomnosti a len nás informovala o novinkách a priebehu procesu. Počas tých mesiacov sa z nás stali kamarátky a dodnes sa na ňu s dôverou môžem obrátiť, vždy rada poradí a pomôže. Je zodpovedná a rozhodne má rada poriadok vo svojich veciach, čo je v prípade kúpy a predaja nehnuteľností veľmi podstatná vlastnosť makléra.
Rodinný dom v tichom prostredí
Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji

p. Zuzana J.: Zo službami realitnej maklérky pani Katarínky Válekovej, ktorá mi predávala dom v Ivanke pri Dunaji v neštandardných podmienkach, som bola veľmi spokojná, nakoľko predala môj dom za 3 dni po uverejnení na webe. Oceňujem vysoko profesionálny prístup, promptné a flexibilné riešenie mojej situácie, vybavovanie na úradoch. Starostlivosť počas celej doby spolupráce a aj po nej. Určite odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu.


Pozemky - bytová výstavba | Častá

p. Andrea P.: Keď predávať nehnuteľnosť ... tak jedine s Katkou Válekovou Na začiatku som si ani nevedela predstaviť čo to všetko obnáša a potom sa už nestačila diviť. Som rada, že som natrafila na Katku, ktorá všetko ,ale doslova všetko vybavila a predaj domčeka dotiahla do úspešného konca. Je neuveriteľne milá, sympatická, vždy usmiata, ochotná poradiť a hlavne je to profesionálka vo svojej práci. Vidno, že ju jej práca baví. Som rada, že som ju stretla vo svojom živote ... Ešte raz Katka...jedno veľké ĎAKUJEM