Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Jaroslav Bartek, RSc.

Jaroslav Bartek, RSc.

Certifikovaný realitný maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • lrm
  • sora
  • narks

Volám sa Jaroslav Bartek, RSc. v realitách pôsobím od roku 2013 na plný úväzok. Za tieto roky som v realitách sprostredkoval desiatky obchodov. Špecializujem sa na predaj a prenájom domov, bytov ale i pozemkov. Za sebou mám množstvo obchodom, mnohé z nich boli veľmi zložité a komplikované, napr. legalizácia čiernych stavieb, odstránenie tiarch, vecných bremien, exekúcii a ďalšie.

Klientom poskytujem vysokú úroveň prezentácie nehnuteľnosti, profesionálne nafotenie objektu, video prezentáciu, inzerciu na sociálnych sieťach a ďalšie moderné marketingové nástroje.

Mojou veľkou výhodou je, že mám licenciu na finančnom trhu. Pôsobím v oblastiach poskytovania úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov, poistenie a zaistenie, prijímanie vkladov, kapitálový trh. Zastrešujem všetky hypotekárne banky a poisťovne na SR, preto dokážem nájsť najvýhodnejšie financovanie na kúpu nehnuteľnosti.

V roku 2021 som dosiahol najvyššie možné realitné vzdelanie a to prestížny titul RSc. s červeným diplomom akreditované Ministerstvom školstva SR. Ovládam znalosti, ktoré má na trhu len 6% maklérom. Vzdelávam sa prostredníctvom Realitnej únie Slovenskej Republiky a Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. 

Nebudem tu o sebe písať viac, pretože za mňa hovoria výsledky a referencie od šťastných a spokojných klientov. Ako sa hovorí, lepšie je jedenkrát zažiť ako 100 krát počuť. Preto ak máte záujem o moje služby, budem rád, keď mi zveríte sprostredkovanie Vašej nehnuteľnosti do svojich rúk.

Teším sa na spoluprácu:)

 

Kontaktujte ma

Certifikáty a ocenenia