Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Mária Cillerová, RSc.

Mária Cillerová, RSc.

Konateľ

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • rusr
 • sora
 • lrm
 • narks

 

Som majiteľkou realitných kancelárií, certifikovaná realitná maklérka, odborná školiteľka a mentorka v jednej osobe.

Svoju prvú realitnú kanceláriu DESIRE REAL s.r.o. som založila už v roku 2013. Od roku 2018 som sa stala aj majiteľkou DESIRE REALITY s.r.o., ktorá sa zaoberá aj predajom nehnuteľnosti v Rakúskom pohraničí. 

Školiteľka, auditorka a mentorka

Od roku mája 2023 som sa stala školiteľkou Realitnej únie Slovenskej republiky, kde pravidelne prednášam a učím iných realitných maklérov získavať lepšie vedomosti v oblasti nájmu. Taktiež sa zameriavam na vzdelávanie účastníkov konaní realitných procesov, či sa jedná o prenajímateľov alebo predávajúcich, či kupujúcich. Svojim klientom ponúkam dlhoročné znalosti a skúsenosti v špecifických realitných oblastiach ako je audit nehnuteľností, oceňovanie nehnuteľností alebo vylepšenie interných procesov spoločností zameraných na realitnú činnosť alebo správu nehnuteľností. Vediem a vzdelávam začínajúcich i skúsených realitných maklérov.

Certifikovaná realitná maklérka

 • 2013   Osvedčenie realitnej činnosti som získala už v roku 2013 prostredníctvom Realitnej únie SR.
 • 2018   Dosiahla som kariérny titul RSc., čo je najvyššie vzdelanie v realitnej oblasti, akreditované Ministerstvom školstva SR.
 • 2021   Získala som LICENCIU vydanú Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska a zároveň som získala Atestácia CEPI (European Association of Real Estate Proffessions).
 • 2023   Získala som osvedčenie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR o Profesijnej kvalifikácií 

Mojím mottom je: Keď sa túžba stane realitou! A vy sa nasťahujte do svojho vysnívaného bytu, či domu. Keď túžite predať svoju nehnuteľnosť bezpečne a bezstarostne. Pretože za všetkým je spokojnosť ľudí. Ľudí, ktorí ma odporučia  ďalej, lebo svojou prácou som si získala vaše srdcia. Mnohí z mojich klientov sú teraz mojimi priateľmi. A naopak,  mnohí moji priatelia sú mojimi klientami. Dôverujú mi, lebo ma poznajú. Vedia ako pracujem. Aj vy ma môžete spoznať. Stačí ma osloviť. Teším sa na stretnutie s Vami.

 

Kontaktujte ma

Certifikáty a ocenenia

Moje referencie

Rodinný dom v tichej lokalite, Selice
Rodinný dom | Selice

Vojtech K.: Profesionálny prístup a ľudské jednanie, ochota pomôcť. Nemali sme žiaden problém pri sprostredkovaní nehnuteľnosti a zároveň sme nemali vôbec pocit, že niekde nastanú problémy. Všetko sa riešilo pokojne, realitná kancelária vyriešila všetky potrebné dokumenty a veci okolo predaja. V každom prípade firmu DESIRE REAL s.r.o. odporúčam a určite využijem jej služby aj v budúcnosti, ak to bude potrebné a odporučím ju aj ostatným známym.


✅ PREDANÉ: Priestranný zrekonštruovaný 3.izbový byt, Pezinok, 1.Mája
3-izbový byt | Pezinok

Barbora B.: Realitná kancelária DESIRE REAL efektívne zrealizovala predaj nehnuteľnosti v pôvodne neriešiteľných podmienkach. Pani M. Cillerová osobne vyrokovala nielen podmienky transakcií, no takmer v úlohe mediátorky dohodla aj okolnosti predaja. Pôvodná hypotéka vzájomne nekomunikujúcich spolumajiteľov sa nakoniec prefinancovala podnikateľským úverom kupujúceho. Zvlášť oceňujem praktické poradenstvo a veľmi ľudský prístup. Dávam im 5z5 hviezdičiek !!! ĎAKUJEM !


Richard K.: Profesionálny a zároveň ľudský prístup. Po celý čas mali pevne v rukách kontrakt, kde vystupovalo niekoľko predávajúcich a dve banky so špecifickými požiadavkami. Promtne reakovali na nové skutočnosti a všetkým zúčastneným poskytovali maximálne možný komfort. Vrelo odporúčam!
✅ PREDANÉ: Priestranný 3 izbový byt - Pezinok, Sever
3-izbový byt | Pezinok


p. Viktória: Rada by som poďakovala pani Cillerovej za veľmi profesionálny a zároveň ľudský prístup, z ktorého bolo zrejmé, že sa nesnaží nehnuteľnosť len čím skôr predať, ale má naozaj záujem, aby boli obe strany spokojné a aby sme my, ako kupujúci, boli o kúpe naozaj presvedčení. Previedla nás celým procesom od prvej obhliadky až po prepis energií, vždy všetko jasne vysvetlila a odkomunikovala, neviem, ako by sme kúpu nášho prvého bytu zvládli bez nej. Naozaj ďakujeme.